“Baltā nakts 2022” Latvijas Mākslinieku savienības galerijā

Š.g. 3. septembrī no plkst. 18.00 – 20.00 mūsdienu kultūras foruma “Baltā nakts 2022” ietvaros Latvijas Mākslinieku savienība (LMS) aicina apmeklēt Tukuma Mākslinieku grupas izstādi „Mākslinieki runā” un radošo mākslas darbnīcu LMS galerijā 11.novembra krastmalā 35, “Mākslinieku namā”, Rīgā.

Radošā atmosfērā izstādē „Mākslinieki runā” būs iespēja vērot mūsdienu mākslinieku darbus un piedalīties grafikas darbnīcā. Izstādē darbus, kas pauž savas domas, nostāju, attieksmi un cerības, saistītas ar pašreizējām aktualitātēm, ir eksponējuši mākslinieki: gleznotāji Alberts un Ilze Pauliņi, Andrejs Ģērmanis, Ingemāra Treija, Kārlis Siliņš, Olita Gulbe, Nugzars Paksadze, keramiķi – Pēteris Laksis, Genādijs Gorohovs, Zaiga Reimane, Pārsla Vekmane – pārstāvēti ar tradicionāliem, Kurzemei raksturīgiem traukiem un arī skulpturāliem objektiem, kas realizēti gan mālā, gan porcelānā, gan akmens masā. Interesants ir ekspozīcijā iekļauto tekstilmākslas darbu autoru Ivetas Liepiņas, Initas Ruņģes, Ingas Brīniņas sniegums.

No plkst. 18.00-19.00 LMS galerijā aicinām ikvienu grafiķu Jekaterinas Grjazevas un Signes Štrausas vadībā iesaistīties grafikas radošo izpausmju darbnīcā un realizēt savas idejas krāsās.

“Mākslinieku nama” 1. stāvā līdzās radošajām aktivitātēm LMS galerijā aicinām apskatīt gleznotāja Jāņa Purcena un tēlnieka Igora Dobičina izstādi “Ceturtais no baltajiem apokalipses jātniekiem un burti”, kā arī LMS muzeja glezniecības, plakāta un ādas plastikas mākslas darbu ekspozīcijas.

“Baltās nakts 2022” aktivitātes š.g. 3. septembrī no plkst. 18.00-20.00  “Mākslinieku namā”, 11. novembra krastmalā 35, Rīgā ir bezmaksas.