“Diapozitīvu vakari” LMS

Lieliska iespēja atsaukt atmiņā laikus, kad diapozitīvu skatīšanās bija ierasts un iecienīts laika pavadīšanas veids.

Gaidām ciemos uz diapozitīvu vakariem LMS!

14. – 18.11.2014. no plkst. 18.00 – 23.00

LMS 11.novembra krastmala 35, Rīga

14.-18. novembrī no pulksten 18.00 Latvijas Mākslinieku savienībā, 11.novembra krastmalā 35, “Staro Rīga” ietvaros notiks “Diapozitīvu vakari”, kuru laikā ikviens interesents aicināts izmantot iespēju aplūkot vēsturi diapozitīvos.

“Diapozitīvu vakari” bija nozīmīgi socializēšanās pasākumi dažādās neformālās grupās un domubiedru apvienībās pagājušā gadsimta otrajā pusē. Cilvēki pulcējās, lai mājīgā atmosfērā baudītu viens otra atnestās gaismas bildes. Domājams, katram mājās ir diapozitīvi, kas mantoti no vecākiem vai vecvecākiem, LMS aicina atdzīvināt diapozitīvos redzamo pasauli. Īpaši aicinām ģimenes ar bērniem, lai parādītu aizgājušā gadsimta spožumu, baudot zāļu tēju un cepumus.

LMS būs pieejami vairāki diaprojektori, līdz ar to katram, kurš būs paņēmis līdzi savus diapozitīvus, būs iespēja dalīties ar atmiņām – ikviens, kuram ir vēlme dalīties arī savās atmiņās, aicināts ņemt līdzi savus diapozitīvus.

Tiks piedāvāta iespēja aplūkot Latvijas Mākslinieku savienības muzeja glezniecības kolekcijas izstādi “Portrets”, kā arī iepazīties ar LMS muzeja krājumu.

Māra Uzuliņa
LMS kuratora asistente
[email protected]
28831103